Rychlá rezervace

Jméno:
Příjezd:
Odjezd:
Dospělých:
Dětí:
Telefon:
Email:
Poznámka:

Pension Adam

UBYTOVÁNÍ

Penzion ADAM ( info@pensionadam.cz ) nabízí velmi pěkné a přitom levné ubytování v klidném a tichém centru města Horní Planá v lokalitě Lipno, Šumava.

Penzion disponuje 25 lůžky v 6ti prostorných apartmánech včetně 2 apartmánů vybavených samostatnými kuchyněmi ( stůl pro 4 osoby, lednice, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice + příslušenství k vaření ).

Stůl, lednice, varná konvice a základní nádobí pro přípravu občerstvení nebo snídaně je k dispozici i ve všech dalších 4 apartmánech. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení; (WC + koupelna se sprchovým koutem).

Na pokojích je k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu.

Pro rodiny s malými dětmi můžeme zapůjčit dětskou postýlku, jídelní židličku, vaničku, knihy, společenské hry a hračky.

K pensionu patří uzamykatelné osvětlené parkoviště pro automobily a motocykly a uzamykatelný prostor pro jízdní kola, lyže,kočárky apod.

Penzion je vhodný i pro rodinné pobyty - rekreaci rodin s malými dětmi. Klidné a tiché prostředí, čerstvý vzduch, vhodné pro ozdravný pobyt. Dva plně vybavené apartmány s kuchyněmi a oddělenými ložnicemi. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Mikrovlnná trouba a varná konvice k dispozici. Prostor na uložení kočárků. Děti do 2 let pobyt zdarma, děti do 16 let za dětskou cenu.

Vybavení objektu:

  • Recepce
  • Internet - WiFi
  • SAT TV
  • Možnost zapůjčení dětské postýlky
  • Uzamykatelné osvětlené parkoviště
  • Uzamykatelný sklad kol a lyží 
  • Společenská místnost ( v provozu od 1.7.-31.8.)

Výborné podmínky pro turisty i ty, kteří chtějí strávit svoji dovolenou na kole nebo in line bruslích (v zimě na lyžích) - úschovna kol a lyží, možnost půjčení kol v  půjčovně vzdálené 30 metrů od pensionu.

Konkrétní cenovou nabídku zašleme na vyžádání  z info@pensionadam.cz 

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný pobyt a krásné počasí.